Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Practical functionality meets genuine sparkle: this round table mirror pays homage to the legendary disco ball and brings authentic dance floor flair to your interior with its detailed mosaic covering. The silver facets reflect light like a genuine club classic and conjure up sparkling highlights on your dressing table, console or sideboard. Perfect for adding a touch of party spirit to your daily styling routine – without the music. The sturdy metal base ensures stability, while the eye-catching design adds a touch of retro glamour and playful extravagance to any room. A decorative gem with a wink.
- Round table mirror with disco ball design in silver, 26 x 26 x 3.8 centimetres (H/W/D)
- This standing mirror creates electrifying accents with its border of small disco balls
- Glitters and sparkles from every angle with its fine mosaic technique
- Placed on a dressing table, console table or in the hallway, it will put you in a good mood every day as you get ready
- The black base made of sturdy steel ensures stability
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 26 cm |
| Larghezza | 26 cm |
| Profondità | 3.8 cm |
| Peso | 0.69 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | A specchio |
| Details: | montato |
| Catalogo di stampa: | Superficie a specchio: 20 cm Ø Vetro, Telaio:,, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, Piedistallo:, |
| Serie: | Disco Balls |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi