Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A modern wall mirror that makes a bold design statement with its clean geometry and stylish coffee brown color. The striking, graphic-looking frame made of titanium-coated steel gives the mirror an elegant depth and adds contemporary accents to any wall. Whether in the hallway as a stylish welcome, in the bedroom as an elegant detail, or in the living room as a reflective eye-catcher. The framed design emphasizes modern room concepts and brings structure and lightness to a wide variety of interiors.
- Modern wall mirror with steel frame in coffee brown, 120 x 120 x 3 centimeters (H/W/D)
- The geometric frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Framed mirror for hallways, bedrooms, and living rooms, whose graphic design adds modern accents
- Each mirror is a unique piece, carefully crafted by hand
- Easy hanging thanks to the pre-mounted wall hooks
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 8 cm |
| Peso | 12.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,20 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Marrone |
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico, orizzontale e verticale, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | Vetro: Vetro, Telaio:, per fissaggio a parete,,, 110 - 110 cm |
| Serie: | Octagon |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern |
| Calendario di marketing: | Luglio |
Valutazioni
Accedi