Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A radiant focal point with a wow effect: this wall mirror in the iconic sunray design sets stylish accents with a pinch of extravagance. The matt black frame gives the look a modern, graphic touch and makes the model an eye-catcher in any room. Whether above the sideboard, in the entrance area or as a decorative highlight in the bedroom - the round mirror visually opens up the ambience and adds depth and texture to the wall. Particularly effective in combination with light-colored walls, natural materials or golden accessories. A design object that shows character - from minimalist to maximum glamor.
- Round wall mirror with unusual frame in black, 122 x 111 x 10 centimeters (H/W/D)
- The mirror sets fascinating accents with its eye-catching frame in a matt black finish
- Perfect as a stylish highlight in the hallway, living room or bedroom for more brightness and depth
- The frame is made of easy-care, robust steel and powder-coated
- Easy to hang thanks to the pre-assembled wall hooks
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 3 cm |
| Peso | 24 kg |
| Volume (imballato) | 0,26 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | orizzontale e verticale, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: Vetro, telaio: 99 cm Ø, bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, per fissaggio a parete, |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi