Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
An eye-catching wall mirror with a multi-layered frame that creates a fascinating depth effect thanks to its stepped shapes. The sophisticated gold finish gives the design a luxurious look and creates a lively interplay of light and shadow. This artistic gem brings warmth and elegance to any room. It harmonizes particularly effectively with modern, clear furniture or sets stylish accents as a contrast to opulent decorations. Perfect for visually opening up hallways, living rooms or bedrooms and adding a special touch to any ambience.
- Extraordinary wall mirror with golden frame, 112 x 100 x 4 centimetres (H/W/D)
- Adds dynamism to any room in an elegant way thanks to its geometric design
- The sophisticated frame in gold is made of robust solid wood and lacquered
- Perfect as an eye-catcher in the hallway, bedroom or living area - on its own or as part of a mirror gallery
- Easy to hang horizontally or vertically thanks to the pre-mounted wall hooks
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 112 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 4 cm |
| Peso | 13.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,14 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Color oro |
| Details: | orizzontale e verticale, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | : Vetro, telaio: Paulownia Legno vergine, bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, per fissaggio a parete, |
| Serie: | Double Vision |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam, Elegance – Modern |
Valutazioni
Accedi