Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This wall mirror is a real design highlight that brings light, depth and elegance to any room. The shiny silver frame with a three-dimensional structure sets exciting accents and underlines the sophisticated, modern flair. Made of high-quality stainless steel, it combines timeless aesthetics with long-lasting quality. Whether mounted horizontally or vertically, in the hallway as an eye-catcher, in the bedroom as a stylish accessory or in the living room for more space - a real statement piece for modern, glamorous or minimalist living concepts.
- Large wall mirror with modern frame in silver, 180 x 90 x 2 centimeters (H/W/D)
- The three-dimensional design of the shiny silver frame creates an extraordinary, modern look
- The frame of the full-length mirror made of robust stainless steel is a unique handmade item
- A mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a geometric design to suit any room
- Suitable for horizontal and vertical wall mounting
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 180 cm |
| Larghezza | 90 cm |
| Profondità | 2 cm |
| Peso | 27.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,29 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Argento, A specchio |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, montato, ogni pezzo unico, orizzontale e verticale, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | Vetro: Vetro, Telaio:, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, per fissaggio a parete,,,, 155,70 x 65 x 7,50 cm |
| Serie: | Caldera |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Modern – Loft |
| Topic: | Christmas, Home Office |
Valutazioni
Accedi