Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A wall mirror that impresses with its unusual shape and stylish finish. The trapezoidal silhouette gives the room an exciting dynamic, while the gold-colored frame with titanium-coated surface adds a modern touch. Perfect for hallways, bedrooms or living rooms - it brings light into play and makes rooms appear larger. Particularly effective as a single wall highlight or in combination with warm natural tones and simple furniture for a stylish contrast.
- Wall mirror with brown frame in trapezoid shape, 65(45)x160x6.5 centimeters (W/H/D)
- The frame of the full-length mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Modern mirror for hallways, bedrooms and living rooms, whose geometric design adds dynamism to any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 153 x 58 cm mirror surface
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 160 cm |
| Larghezza | 65 cm |
| Profondità | 6 cm |
| Peso | 12.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,16 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Marrone |
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico, superficie a specchio, verticale |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: Vetro, telaio:, per fissaggio a parete,,, utilizzabile in piedi, 153 - 58 cm |
| Serie: | Arezzo |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance, Modern Times |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
Valutazioni
Accedi