Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This round wall mirror with its coffee-brown frame brings a breath of fresh air into any home. The titanium-coated steel creates a modern yet warm look. The balanced design fits wonderfully in the hallway, bedroom or living room and blends harmoniously into any interior. Whether as the focal point of a clear wall design or as a calm contrast to bold colors - this mirror makes rooms appear larger and adds a balanced touch to any room.
- Round wall mirror with brown frame, Ø100 centimeters
- The frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Modern mirror for hallways, bedrooms and living rooms, whose round design lends harmony to any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 90 centimeters in diameter
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 100 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 6 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volume (imballato) | 0,17 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Marrone |
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico, superficie a specchio, verticale |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: Vetro,, per fissaggio a parete,,, 90 - 90 cm Ø |
| Serie: | Arezzo |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance, Modern Times |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Valutazioni
Accedi