Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This rectangular wall mirror has a clean, modern look. The brown frame made of titanium-coated steel blends perfectly into any contemporary interior. Whether in the hallway, bedroom or living room - its geometric design can be combined in a variety of ways. The mirror adds a fresh touch and makes rooms appear larger. It's ideal for adding sparkle to minimalist furniture or as an accent in an urban setting. A real eye-catcher that combines functionality and style.
- Rectangular wall mirror with brown frame, 120 x 80 x 6.5 centimeters (H/W/D)
- The frame of the mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Framed mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a geometric design to suit any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 113 - 73 cm
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 80 cm |
| Profondità | 4 cm |
| Peso | 12.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,15 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Marrone |
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico, superficie a specchio, verticale |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: Vetro, telaio:, per fissaggio a parete,,, utilizzabile in piedi, 113 - 73 cm |
| Serie: | Arezzo |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance, Modern Times |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Valutazioni
Accedi