Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This large wall mirror brings modern charm and an open spatial effect to any home. The coffee-brown frame made of titanium-coated steel emphasizes the clear, geometric design. Perfect for hallways, bedrooms or living rooms - it reflects light and creates depth. Whether as a stylish addition to minimalist furniture or as an exciting accent in a cozy ambience, this full-length mirror makes a harmonious statement in any setting.
- Large wall mirror with frame in brown, 200 x 70 x 6.5 centimeters (H/W/D)
- The frame of the full-length mirror in stylish coffee brown is made of titanium-coated steel
- Modern mirror for hallways, bedrooms and living rooms, whose geometric design adds dynamism to any room
- Easy wall mounting thanks to the hanging device welded to the frame
- The pure mirror surface is 193 - 63 centimeters
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 200 cm |
| Larghezza | 70 cm |
| Profondità | 6.5 cm |
| Peso | 18.1 kg |
| Volume (imballato) | 0,21 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Marrone |
| Details: | fatto a mano, ogni pezzo unico, superficie a specchio, verticale |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: Vetro, telaio:, per fissaggio a parete,,, utilizzabile in piedi, 193 - 63 cm |
| Serie: | Arezzo |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Tendenze: | Elegance, Modern Times |
| Tendenze 2: | Elegance – Modern, Modern – Living |
| Topic: | Fathers Day |
Valutazioni
Accedi