Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This mirror can clearly show more than just the image of its counterpart: It brings the sun into the house and brings a touch of brightness even into the darkest room! Only when you take a closer look can you see that his rays are not real, but made of filigree steel tubes in gold!
- Sun mirror made of delicate steel tubes in gold
- Enlarges small rooms through its imposing size
- Brings the sun into the house daily and also looks very beautiful on colored walls
- Enchants a smile on the lips even with morning grumblers
- Also available in a version with black frame
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 132 cm |
| Larghezza | 132 cm |
| Profondità | 5 cm |
| Peso | 30 kg |
| Volume (imballato) | 0,22 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Color oro |
| Details: | orizzontale e verticale, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: vetro, telaio:, bordo posteriore: pannello rigido, per fissaggio a parete, 62,50 cm Ø |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Retro Elegance |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Luglio, Dicembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi