Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A designer mirror which creates a real impact - This mirror is a work of art, with small reflecting triangles arranged to create a fascinating surface. The colours and the light of their surroundings are reflected in the mirrors, creating a spectacular impact. Original mirror with a “wow-effect”. A real focal point in any ambience! The Prisma mirror is available in further formats. A matching console table in this style is also available. Whether on its own or in combination, this beautiful mirror cuts a stylish figure in any ambience. Supplied without console table.
- For the modern furnishing style
- The reflections create magical effects
- Perfectly suited to furnishing public buildings
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 80 cm |
| Profondità | 11 cm |
| Peso | 26.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,23 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | A specchio |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison1981-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam |
| Calendario di marketing: | Luglio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi