Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Simple design - great effect This majestic mirror makes an impact with its slim, reduced silhouette, elegantly rounded corners and a frame made of brass-coloured steel. It combines glamour with timeless design and is ideally suited for a modern and elegant interior style. In doing so, it visually enlarges rooms in a particularly beautiful way. This mirror is also available in other versions.
- Stylish mirror with a reduced silhouette
- Elegant rounded corners
- Combines glamour with timeless design
- Ideally suited to an elegant modern furnishing style
- Further versions also available
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 200 cm |
| Larghezza | 70 cm |
| Profondità | 5 cm |
| Peso | 23 kg |
| Volume (imballato) | 0,18 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio |
|---|---|
| Colore: | A specchio, Color oro |
| Details: | fatto a mano, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: vetro, telaio:, , 68 x 198 cm |
| Serie: | Curve |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2017-2 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi