Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A statement in soft tones: with its harmonious shape and fine frame in modern greige, this round wall mirror brings a fresh touch to any wall. As a decorative highlight, it not only reflects light, but also style - perfect for visually opening up rooms and skillfully accentuating them at the same time. Whether in the hallway above a console, as an eye-catcher in the living area or as a stylish addition in the bedroom - its calm color scheme blends effortlessly into natural, urban or Scandinavian-inspired interiors. Particularly harmonious in combination with wood, linen or soft beige nuances. A design object with understatement and impact.
- Round wall mirror with frame in greige, 100 x 100 x 5 centimeters (H/W/D)
- The slim frame of the mirror in stylish greige is made of copper-plated steel
- Ideal for making rooms appear brighter and visually larger
- A mirror for hallways, bedrooms and living rooms with a simple design that harmonizes with any interior
- Easy to hang thanks to the pre-assembled wall hooks
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 100 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 5 cm |
| Peso | 12.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,14 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | A specchio, Beige, Grigio |
|---|---|
| Details: | fatto a mano, superficie a specchio |
| Catalogo di stampa: | Vetro: Vetro, Telaio:, , 98 cm Ø |
| Serie: | Curve |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
Accedi