Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Bella is popular not only with purists. It’s also a favourite with those who appreciate simple, rectangular mirrors for their all-round qualities in all rooms, from the bathroom to the living room. Especially when a filigree profile gives it such an attractive frame.
- Large, rectangular full-body mirror with a narrow frame in black
- Perfect in the entrance by the coatstand and extra narrow so that the mirror also fits into small hallways
- A large mirror is a must in the dressing area, and it's a good thing that Bella allows you to check your styling from head to toe
- A decorative trick for the living room: the whole room looks more spacious if you hang an extra-wide wall mirror over the sofa or sideboard
- The reduced style makes the angular mirror easy to combine with elegant as well as unusual furnishing styles
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 180 cm |
| Larghezza | 60 cm |
| Profondità | 2.5 cm |
| Peso | 10 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | A specchio, Nero |
|---|---|
| Details: | orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | bicchiere: vetro, telaio:, bordo posteriore: pannelli di fibre a media densità, per fissaggio a parete |
| Serie: | Bella |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2020-2 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Special für Kunden |
| Calendario di marketing: | Giugno, Luglio, Novembre |
Valutazioni
Accedi