Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Bella is loved not only by purists, but by all those who appreciate understated mirrors for their all-round qualities. Especially when a filigree, black aluminium profile gives them a stylish frame.
- A large round mirror with a narrow black profiled frame - a modern classic
- Ideal for the final check of your outfit in the bedroom or dressing area
- Visually enlarges small rooms like the hallway with its height of 2 metres
- With its clean-lined look this wardrobe mirror is an exciting contrast to natural wooden furniture
- A subtle, classic mirror series with a black metal frame, which comes in many sizes and also round in shape
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 200 cm |
| Larghezza | 70 cm |
| Profondità | 2.5 cm |
| Peso | 14.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,14 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | A specchio, Nero |
|---|---|
| Details: | montato |
| Catalogo di stampa: | Vetro: Vetro, Telaio:, Bordo posteriore: Pannelli di fibre a media densità, |
| Serie: | Bella |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2020-1 |
| Calendario di marketing: | Novembre |
Valutazioni
Accedi