Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This elegant ottoman combines velvety-soft comfort with floral charm. Delicate floral patterns in soft pastel shades give the design a romantic touch, while the golden base adds a touch of glamor. Whether as additional seating, a decorative side table or a practical shelf, this piece of jewelry fits effortlessly into any living concept. It looks particularly harmonious next to furniture in warm natural tones or as a colorful accent in modern interiors.
- Round upholstered stool in pink with golden base, 38 x 32 x 32 centimetres (H/W/D)
- All-rounder among small pieces of furniture and versatile, as a stool, side table or storage unit in the hallway
- Velvety-soft synthetic fiber cover with flowering motifs in pastel green and red
- The golden base creates an exciting accent and is made of robust steel
- Decorates even the smallest corner with stylish homeliness
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 38 cm |
| Larghezza | 32 cm |
| Profondità | 32 cm |
| Peso | 3 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Argento, Color oro, Policromo, Rosa |
| Details: | massima capacità di carico, montato, resistenza all'abrasione |
| Catalogo di stampa: | Copertina: 100 %, Rivestimento: 28 kg/m³, Sede:, Piede / Base:, 120 Kg,, 100000 Martindale |
| Serie: | Cherry |
| Stagione: | Saison2022-2 |
| Topic: | Spring Selection |
Valutazioni
Accedi