Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Kein Text
- A splendidly large round wine cooler that will embellish the room like a decorative sculpture.
- It can even remain in place beyond festive occasions because it looks attractive even when it isn't needed for cooling
- A real collector's item with a glamorous attitude - and of course lots of arms!
- The octopus makes a particularly good impression as the centre piece of a large dining table
- It should definitely be used for flamboyant floral decorations - or for storing keys, mobile phones and the like
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 23 cm |
| Larghezza | 49 cm |
| Profondità | 42 cm |
| Peso | 2.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,11 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Bar, Sala da pranzo |
|---|---|
| Colore: | Argento |
| Details: | non lavabile in lavastoviglie, quantità di riempimento |
| Catalogo di stampa: | , 7200 ml, |
| Serie: | Octo Crab |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Topic: | Christmas, Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Luglio, Dicembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi