Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Elegance meets practical sophistication: this box set impresses with its elegant textile cover in a refined stingray skin look, which adds a stylish touch in warm beige. The matt shimmering handles and the delicate, gold-coloured decorative strip made of titanium-coated steel add glamorous highlights and give the ensemble a modern, luxurious look. Ideal for creating order with style – perfect for shelves, cupboards or as a decorative storage solution in the living room or study. Particularly effective in combination with natural wood tones, velvety fabrics or metallic accessories, which skilfully round off the look.
- Set of 3 large boxes with hinged lids in beige
- The boxes impress with their coated textile cover in an elegant beige stingray skin look.
- Handles and gold-coloured decorative strips made of titanium-coated steel add a touch of glamour
- The perfect way to elegantly store cables, documents and other treasures
- Individual dimensions of the boxes: 6 x 25 x 15 cm small, 9 x 36 x 21 cm medium, 12 x 46 x 26 cm large
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 13 cm |
| Larghezza | 46 cm |
| Profondità | 26.5 cm |
| Peso | 3 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Beige |
|---|---|
| Details: | larga scala, medio, piccolo |
| Catalogo di stampa: | Corpo: Pannelli di fibre a media densità, Maniglia:, Pannellatura:, 6 x 25 x 15 cm, 9 x 36 x 21 cm, 12 x 46 x 26 cm |
| Serie: | Classy |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi