Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This whimsical design combines financial responsibility with a dose of rebellion. The detailed skull shape catches the eye while you save money for your dreams. A must-have for anyone who wants to spice up their savings process with a dash of eccentricity and style!
- Original skull-shaped money box, 17 x 14 x 22.5 centimeters (H/W/D)
- Decorative skull in silver and gold
- Glam rock skull made by hand
- Silver skull decoration skull made of polyresin and hand-painted
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 17 cm |
| Larghezza | 14 cm |
| Profondità | 22 cm |
| Peso | 1 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Argento, Color oro |
|---|---|
| Details: | dipinti a mano, fatto a mano, ogni pezzo unico |
| Catalogo di stampa: | :, ,, |
| Serie: | Skull Crystals |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2023-1 |
| Topic: | Christmas |
Valutazioni
Accedi