Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This print on canvas with a humorous message in cheerful shades of pink and green will put anyone in a good mood wherever it’s located - especially in the bedroom, bathroom or dressing room. The vibrant colours and modern lettering add a creative touch and will add an extra touch of personality to any home. Messages for the wall send a positive, amusing or hidden appeal. With their creative, colourful and cheerful design, they brighten up any room and give your interior a distinctive, personal atmosphere. Perfect for lifting your mood every day!
- Rectangular canvas picture with a witty saying, 50 x 40 x 2 cm (H/W/D)
- Frameless wall art inviting you to “Come back to bed, please” - an original decoration for the bedroom
- The memorable picture in pink and green is printed on high-quality canvas
- A creative gift idea for couples and lovers and those who want to fall in love!
- Practical hooks for hanging on the wall are already attached to the wooden frame
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 40 cm |
| Profondità | 2 cm |
| Peso | 0.58 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Rosa, Verde |
| Details: | verticale |
| Catalogo di stampa: | immagine:, telaio: Pannelli di fibre a media densità, per fissaggio a parete, utilizzabile in piedi |
| Serie: | Bild Slogans |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Calendario di marketing: | Marzo |
Valutazioni
Accedi