Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This framed wall art impresses with a fascinating combination of geometric 3D applications and harmonious beige shades that create a calm and inviting atmosphere. The natural frame made of solid wood provides a warm setting and gives the artwork an authentic, organic touch. As a hand-painted, one-of-a-kind piece on high-quality canvas, it becomes a special highlight in any room—whether above the bed, in the living area, or in the hallway. The painting can be ideally combined with understated furniture and accessories made of natural materials to create a stylish yet cozy atmosphere.
- Framed wall art with textured details in brown, 100 x 100 x 4 centimeters (H/W/D)
- The canvas print plays with geometric 3D applications and harmonious, warm brown shades
- The solid wood frame harmoniously completes the artwork and adds a natural touch
- Placed above the bed, in the living room, or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Each mural is a hand-painted, one-of-a-kind piece on high-quality canvas
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 100 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 4 cm |
| Peso | 3.85 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Sala da pranzo |
|---|---|
| Colore: | Marrone |
| Details: | dipinti a mano, ogni pezzo unico, orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | Tela:, Bordo posteriore: Pino Legno vergine, Telaio: Pannelli di fibre a media densità, Altri:, per fissaggio a parete,, |
| Serie: | Art |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Tendenze: | Cosy Living, Modern Times |
| Tendenze 2: | Cosy – Nature, Modern – Living |
| Topic: | Home Office |
Valutazioni
Accedi