Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A work of art with a sense of style - this mural makes a statement in a muted colour palette. The abstract composition in a warm natural tone meets contrasting accents in black and brings a modern calm to the room. Whether as an eye-catcher above the sideboard, as a harmonious finish above the bed or as a structure-giving eye-catcher in the hallway and office - this all-rounder can be staged in a variety of ways. Particularly beautiful in combination with linen, warm wood or other natural materials. Arranged as part of a picture wall or on its own, it gives the wall surface depth, character and a touch of urban gallery aesthetics.
- Modern canvas painting in beige and black, 120 x 90 x 3.8 centimetres (H/W/D)
- The abstract details and appliqués in black create unique contrasts against the beige background
- Placed above a console, bed or in the living area, the artwork creates a calm, inviting atmosphere
- Artfully painted by hand on a high-quality canvas canvas
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 90 cm |
| Profondità | 3.5 cm |
| Peso | 3 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige |
| Details: | dipinti a mano, ogni pezzo unico, orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | :, bordo posteriore: Pino Legno vergine, :, per fissaggio a parete,, |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
Accedi