Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A true work of art for any home: this large wall mural fascinates with its minimalist motif, which shows two hands delicately forming a heart. The fine lines and clear contrast of black and white give the design an elegant depth. Perfect for creating an eye-catching feature in any room, whether modern or classic. The picture adapts seamlessly to different living styles and creates stylish accents above the couch, in the hallway or above the bed.
- Large wall picture with frame in black, 102.8 x 72.8 x 3 centimeters (H/W/D)
- The motif of the two hands in the shape of a heart inspires with its delicate lines
- The simple design in white and black blends into any room and living style
- Printed on art paper and front made of ESG safety glass
- Easy horizontal wall mounting thanks to pre-assembled picture hooks
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 102.8 cm |
| Larghezza | 72.8 cm |
| Profondità | 3 cm |
| Peso | 3.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Nero |
| Details: | Teilweise Handarbeit, orizzontale |
| Catalogo di stampa: | Stampa dell'immagine: Carta, Telaio:, per fissaggio a parete, utilizzabile in piedi, |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi