Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A fresh accent with exotic flair: the picture frame in intense green combines tropical bamboo details with a glossy finish to create a vibrant decorative highlight. Its natural look gives every favourite motif a special stage and ensures a harmonious connection between urban style and botanical charm. Ideal as a single piece or mixed with other frames and plant arrangements, it creates an inspiring ambience on shelves, sideboards or consoles. Perfect for stylishly showcasing personal memories while adding a fresh touch to the room.
- Green picture frame with bamboo design, 23 x 18.4 x 2 centimetres (H/W/D)
- The rich green frame features tropical bamboo elements and a glossy finish
- Adds exotic accents to sideboards, chests of drawers or on the wall
- Perfect for art prints or personal photos to showcase memories in style
- Made from dimensionally stable polyresin and handcrafted with great attention to detail
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 23 cm |
| Larghezza | 18.4 cm |
| Profondità | 2 cm |
| Peso | 0.56 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Verde |
|---|---|
| Details: | montato, orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | Bordo posteriore:, Telaio:, Bordo posteriore:, utilizzabile in piedi, per fissaggio a parete, |
| Serie: | Leaf |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Spring Selection, Wild Summer |
Valutazioni
Accedi