Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A work of art with a wow effect - this LED picture brings modern glamor vibes directly to the wall. The intense pink, combined with the stylized portrait depiction, ensures strong expressiveness and gives living spaces a self-confident touch. Ideal for trendy interiors with the courage to use color - whether as a highlight in the living room, an eye-catcher in the hallway or a stylish statement in the dressing room. The integrated lighting sets specific accents and makes the motif shine - particularly effective in the evening hours. Combined with clean furniture, metallic details or velvet textiles, the picture unfolds its full effect and becomes a stylish stage for individual living ideas.
- Framed wall picture in pink with LED effect, 80 x 80 x 3 centimeters (H/W/D)
- The stylish motif of a woman with an expressive gaze and rich pink tones embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink light up the wall
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, bulb type LED, number of bulbs 1, max. 4.8 watts, bulb included, bulb not replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 80 cm |
| Profondità | 3 cm |
| Peso | 3.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Rosa |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, orizzontale, rivestita in plastica |
| Catalogo di stampa: | , Telaio:, 80 cm, per fissaggio a parete, FILP-interruttore, filo, |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Topic: | Valentines Day |
Valutazioni
Accedi