Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Fashion attitude meets neon glam: this picture makes a real style statement with its cool portrait, self-confident charisma and exciting light effects. The simple frame in deep black provides a modern contrast, while bright LED accents in rich pink literally breathe life into the wall. Ideal as an eye-catcher above a sideboard or sofa, the artwork also looks great in the hallway or dressing area. Particularly effective in combination with dark furniture, metallic details or clean interiors. A highlight for anyone who wants to set the scene rather than simply decorate walls.
- Framed mural with female motif in red with LED effect, 120 x 80 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The stylish motif of a blonde woman with an expressive gaze and rich, warm colors embodies modern elegance
- The simple black frame and unusual LED effects in bright pink light up the wall
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, Illuminant type LED, Number of illuminants 1, max. 4.8 Watt, Illuminant included, Illuminant not replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 120 cm |
| Larghezza | 80 cm |
| Profondità | 3.5 cm |
| Peso | 5.3 kg |
| Volume (imballato) | 0,09 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Policromo, Rosso |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, orizzontale, rivestita in plastica |
| Catalogo di stampa: | , 80 cm, per fissaggio a parete, FILP-interruttore, filo, |
| Serie: | Fancy Lady |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi