Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A picture frame that sets elegant accents and stylishly highlights any photo or work of art. With its modern design and shiny gold edges, it brings luxury and sophistication to any home. This frame is not only a practical element, but also a decorative eye-catcher that looks perfect on the table or on the wall. Combined with minimalist furniture or in a classically elegant setting, it is the perfect accessory for artfully showcasing special memories or works of art.
- Glamorous picture frame in gold, 25.7 x 20.6 x 2 centimeters (H/W/D)
- The frame impresses with its detailed structure and perfectly complements classic and glamorous living styles
- In shiny gold, a luxurious eye-catcher on the wall or on sideboards and chests of drawers
- Perfect for art prints or personal photos to showcase memories in style
- Made of dimensionally stable polyresin and crafted by hand with great attention to detail
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 25 cm |
| Larghezza | 20 cm |
| Profondità | 2 cm |
| Peso | 0.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro |
|---|---|
| Details: | montato, orizzontale e verticale |
| Catalogo di stampa: | Bordo posteriore:, Telaio:, Bordo posteriore:, utilizzabile in piedi, per fissaggio a parete, |
| Serie: | Beam |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
| Topic: | Christmas |
Valutazioni
Accedi