Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Picture: so you don't believe in miracles? This three-part set proves the indescribable diversity and power of the sea. The picture shows a breaking wave and the view is at once dynamic, hypnotic and calming. It harmonises perfectly with modern furniture. The print is immortalised on safety glass.
- XL photograph: a glass picture with wave motif in three equal sections.
- A monumental work of photographic art with the exhilarating beauty of the sea and in beautiful blue shades.
- As a wall decoration, a great backdrop for the dining area to accompany an extended table or over the large family sofa.
- Also as the centre of a spacious entrance area for doctors' surgeries, offices or law firms.
- Lots more glass pictures with photographs in a wide range of sizes and motifs available from the shop.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 160 cm |
| Larghezza | 240 cm |
| Profondità | 0.5 cm |
| Peso | 48.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,18 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Bianco, Blu |
| Serie: | Triptychon |
| Speciali: | US-Fit |
| Stagione: | Saison2017-1 |
| Topic: | Wild Summer |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi