Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This colourful glass picture exudes pop art charm and creates a modern, lively atmosphere in any room. The artistically designed motif of a woman combines retro aesthetics with a fresh, creative twist, making it an eye-catching feature above a sofa, bed or in an entrance area. Strong pink and yellow tones add bright accents, while the glossy finish subtly highlights the details. Combined with integrated LED effects, this creates a fascinating interplay of light and colour that literally makes walls shine. Ideal for filling living areas with personality, setting creative accents or simply creating atmosphere – a stylish statement that charmingly combines design, colour and atmosphere.
- Pop art-style glass picture with LED effects in pink and yellow, 39 x 39 x 1.5 centimetres (H/W/D)
- The artistic female motif in pop art style exudes modern retro flair
- Rich colours and detailed design make this picture an eye-catcher above the sofa, bed or in the entrance area
- The glossy finish and extraordinary LED effects in bright colours make every wall shine
- 230 V, 50/60 Hz, light source type halogen, number of light sources 1, light source included, light source not replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 39 cm |
| Larghezza | 39 cm |
| Profondità | 1.5 cm |
| Peso | 0.86 kg |
| Volume (imballato) | 0,06 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Policromo |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica |
| Catalogo di stampa: | , Telaio:, 180 cm, FILP-interruttore, filo,, |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi