Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This picture is an eye-catcher and a decorative piece for every living room, bedroom or hallway. The graphically designed poster with lettering in green and red conjures up a minimalist, modern ambience. The paper print is applied on sturdy MDF board and ensures that you will enjoy this work of art in your home for many years to come.
- Framed Green Flag picture for the wall in portrait format, 60 x 40 x 4 cm (H/W/D)
- Dark green and vivid red give the print on art paper a high-visibility character
- The light, modern frame features a wood look
- Not too big and not too small, in fact the ideal portrait format for wall decoration
- Hooks for easy mounting on the wall already fitted on the back
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 60 cm |
| Larghezza | 40 cm |
| Profondità | 3 cm |
| Peso | 1.1 kg |
| Volume (imballato) | 0,02 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero, Rosso |
| Serie: | Slogan |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Topic: | Valentines Day |
Valutazioni
Accedi