Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A true masterpiece that lets the charm of Audrey Hepburn shine in a modern, glamorous light. This framed glass picture combines elegance and sophistication in a unique work of art. The soft blue and silver nuances harmonize perfectly and set stylish accents. Sparkling rhinestones and the delicate silver frame give the picture a luxurious look. Ideal for setting accents in an elegant living room or a minimalist room. It blends seamlessly into any modern interior and is guaranteed to be an eye-catcher in any setting.
- Framed glass picture with women motif in blue and silver, 80 x 120 x 3.6 centimeters (H/W/D)
- The glass picture shows the iconic Audrey Hepburn in a modern, glamorous way
- Glittering rhinestones and the slim silver frame add a glamorous finishing touch to the artwork
- Placed above the bed, in the living area or in the hallway, the picture becomes an artistic highlight
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 80 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 4 cm |
| Peso | 8.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Policromo, Turchese |
|---|---|
| Details: | Teilweise Handarbeit, orizzontale |
| Catalogo di stampa: | Stampa dell'immagine: Carta, Parte frontale: Vetro Vetro di sicurezza temperato, Bordo posteriore:, Telaio:, Elementi decorativi: Vetro, per fissaggio a parete, utilizzabile in piedi, |
| Serie: | Muse |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi