Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A breath of sea air for your walls: this two-piece set brings maritime flair into your home with colorful fish motifs, shimmering gold accents, and an artistic brush texture. The two pictures exude lightness and good cheer—perfect for freshening up dull walls. Whether hung side by side or placed individually, they create a lively interplay of color and form reminiscent of summer coastal resorts. Framed in natural wood, the hand-painted canvases look particularly authentic. Combined with linen fabrics, light wood, and accessories in shades of blue, they create a harmonious interior with a holiday feel. A real highlight for anyone looking for something special.
- Framed wall hanging with fish motifs in bright colors, 100 x 75 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- The colorful school of fish delights with its bright colors, hand-painted look, and golden details
- The solid wood frame harmoniously completes the pictures and adds a natural touch
- In a set of two, the pictures can be placed individually or as a harmonious ensemble full of coastal charm
- Each mural is unique, with hand-painted details on high-quality canvas
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 50 cm |
| Larghezza | 40 cm |
| Profondità | 3.5 cm |
| Peso | 1.68 kg |
| Volume (imballato) | 0,04 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Policromo |
|---|---|
| Details: | dettagli dipinti a mano |
| Catalogo di stampa: | Stampa dell'immagine:, Telaio: Abete Legno vergine,, Altri:, |
| Serie: | Fish Meeting |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
Valutazioni
Accedi