Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Modern, monochrome, magnetic - this framed wall mural attracts everyone's attention with a strong portrait of a woman and clear shapes in black and white. The graphic design lends the motif an elegant depth, while the subtle LED effect in warm light provides subtle drama. Perfect for stylish living concepts between minimalism and statement art. Whether above a sideboard, as a highlight in the gallery wall or as a stylish addition to the bedroom - this work of art brings character to the wall. The black frame rounds off the overall picture with urban coolness. Ideal for rooms that want to show personality.
- Framed mural with women motif with LED effect, 120 x 80 x 3.5 centimeters (H/W/D)
- This mural impresses with its expressive portrait motif and geometric shapes in black and white
- The simple black frame and unusual LED effects in warm white make the wall glow
- Picture hooks are already mounted on the back for easy wall mounting
- 230 V, Illuminant type LED, Number of illuminants 1, max. 4.8 Watt, Illuminant included, Illuminant not replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 100 cm |
| Larghezza | 100 cm |
| Profondità | 3.5 cm |
| Peso | 5.4 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Nero |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, orizzontale, rivestita in plastica |
| Catalogo di stampa: | , Telaio:, 80 cm, per fissaggio a parete, FILP-interruttore, filo, |
| Serie: | Muse |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi