Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A statement for stylish cosiness: this spacious loveseat in soft cream and white combines sophisticated lounge flair with maximum snuggle factor. Its fluffy faux fur cover and soft upholstery invite you to sink into it - perfect for relaxed reading sessions or cozy evenings. The matching cushions take comfort to a whole new level. It looks particularly harmonious with warm earth tones, modern glass or wood elements and soft lighting for a cozy oasis of well-being.
- Large armchair in cream-white completely covered with faux fur, 73 x 156 x 157 centimeters (H/W/D)
- The foam core and padding and the fluffy cover ensure pure coziness and comfort
- Including one large and 2 small cuddly soft cushions
- Despite the simple color, it is a real statement piece that combines luxurious cosiness and modern lounge charm
- The spacious loveseat invites you to snuggle up - whether for relaxed reading, cozy movie nights or simply to feel good
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 73 cm |
| Larghezza | 156 cm |
| Profondità | 157 cm |
| Peso | 47.5 kg |
| Volume (imballato) | 1,73 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Beige |
| Details: | altezza del sedile, fatto a mano, guanciali, massima capacità di carico |
| Catalogo di stampa: | Copertina: 100 %, Rivestimento: Gommapiuma, 110 Kg,, 49 cm, 45 x 45 x 8 cm, 95 x 45 x 8 cm |
| Serie: | Mika |
| Stagione: | Saison2024-2 |
| Topic: | Christmas |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi