Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
- Set of two filigree trestles made of steel and coated with brass
- The two trestles form the basis for an individual desk, which can be fitted with one or two table tops
- The frame doesn’t look out of place in smallish rooms
- For furnishing home office workstations or as the base for a make-up table
- In combination with glass tops this is a particularly transparent, light-footed piece of furniture
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 74 cm |
| Larghezza | 47.5 cm |
| Profondità | 31 cm |
| Peso | 4.35 kg |
| Volume (imballato) | 0,24 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Serie: | Polar |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2020-1 |
Valutazioni
Accedi