Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A cosy home needs decorative accessories They are like gems that round off the styling of a room. This declaration of love to our feathered friends warms the heart and brings artistic flair to the windowsill.
- Abstract decorative object in black with six golden bird figures on a base made of real marble
- Simply turn a shelf or windowsill into your own personal art gallery with favourite pieces and decorative sculptures
- The large handmade decorative sculpture demonstrates your good taste and fires the imagination during a short pause for thought
- Particularly charming thanks to the intentional vintage traces on the abstractly designed frame
- A fine gift for nature lovers and bird watchers
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 64 cm |
| Larghezza | 37 cm |
| Profondità | 8 cm |
| Peso | 1.6 kg |
| Volume (imballato) | 0,09 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro, Nero |
|---|---|
| Details: | anello, fatto a mano, ogni pezzo unico, stand |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, Decorazione:, Zoccolo:, 20 x 8 x 1,50 cm,,, 30 cm Ø |
| Serie: | Birds |
| Speciali: | Deals, In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2020-1 |
| Topic: | Spring Selection, Valentines Day |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi