Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
The golden bunnies need to pedal at the same pace - otherwise things won't work. Alternatively: teamwork makes everything easier! What a wonderful message this bunny sculpture sends as a wedding present, or a spontaneous gift for a loved one. And it’s not only the message that fits - the design is also a real eye-catcher.
- Decorative object with a twinkle in its eye: the bunnies on their tandem create a feel-good atmosphere
- Heading for happiness together: the golden bunnies are a great wedding gift
- Bunnies are considered a fertility symbol. As charming animal figures they will decorate any room
- Figures, objects and decorations are the icing on the cake on sideboards, dressers and shelves
- The large decorative object is solidly made of cast stone and steel, mounted on a stable base
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 34 cm |
| Larghezza | 41 cm |
| Profondità | 10 cm |
| Peso | 2.2 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Nero |
| Serie: | Rabbits |
| Speciali: | In magazzino, US-Fit |
| Stagione: | Saison2021-1 |
| Topic: | Christmas, Spring Selection, Valentines Day |
| Calendario di marketing: | Aprile |
Valutazioni
Accedi