Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
While others are still discussing where they're going, you have long since arrived - because the most exclusive favourite bar is located right there in your living room. With chrome feet, a shimmering upholstered front and a counter made of black glass it could have made a career in the old Hollywood. Cheers! Matching bar stools are also available.
- Bar in glamorous retro design.
- The material mix is particularly elegant: chrome, velvet and coloured glass.
- There are generous compartments for glasses and bottles on the inside.
- True luxury for the living room.
- Charming even in the office - as a small espresso bar.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 106 cm |
| Larghezza | 120 cm |
| Profondità | 48 cm |
| Peso | 46.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,60 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Bar, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Grigio |
| Details: | massima capacità di carico, smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón: Eucalipto Pannelli di fibre a media densità, Piano di lavoro: Vetro, Mensola: Pannelli di fibre a media densità, Poggiapiedi:, Cremagliera del vino: Pannelli di fibre a media densità, Pannellatura: 100 %, Copertina: 100 %, Piano di lavoro: 25 Kg, Mensola: 15 Kg, |
| Serie: | After Work |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Calendario di marketing: | Dicembre |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi