Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Create just the right mood: with its warm brassy shine and retro lightbulb Goblet immediately adds a touch of cosiness to the room. It harmonises well not only with rustic wood in the chalet or country house style, but also with other interiors.
- Dainty pendant luminaire with a touch of retro look and warm light
- On its own in a small hallway
- even more striking in long corridors as a trio hung in a row
- The light radiates downwards - delicately tinted by the coloured glass shade
- The matt brass coating of the steel shade gives the lamp a nostalgic flair
- Also available as a table lamp
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 142 cm |
| Larghezza | 27 cm |
| Profondità | 27 cm |
| Peso | 1.61 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | cavo più lungo, extra, in tessuto, montato, scudo |
| Catalogo di stampa: | scudo: vetro, montaggio lampadina:, 120 cm, 20 x 27 x 27 cm, filo,, |
| Serie: | Goblet |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2018-2 |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi