Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Typical KARE design - a creative lighting solution for warm, indirect light - far from being boring! A conversation starter with your guests at the next dinner party.
- A pendant lamp featuring forest fairy-tale charm, with a squirrel bringing light into the darkness
- The forest dweller climbs cheerfully around above the dining table, but also feels at home everywhere else
- Extraordinary and detailed handcrafted illumination that reveals its owner as an individualist - and a nature lover
- This pendant lamp looks extra stylish combined with a vintage-style bulb with filament
- This animal pendant lamp is delivered assembled, so you simply connect it up - job done!
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 38 cm |
| Larghezza | 20 cm |
| Profondità | 14 cm |
| Peso | 1.12 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Marrone |
|---|---|
| Details: | baldacchino, cavo più lungo, extra, fatto a mano, in tessuto, montato, regolabile in altezza |
| Catalogo di stampa: | scudo:, baldacchino:,, , 9 x 9 x 9 cm,,, filo nero,, |
| Serie: | HL Animal |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2020-1 |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi