Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Hanging lamps are the perfect solution for illuminating rooms with indirect light. With its unique, creative design, this golden pendant lamp creates an island of light with an
individual character throughout the home. Bulb available in the shop.
- This pendant lamp will really fly! A pretty cockatoo swings under the round shade in gold
- As a lamp this feathered white friend hovers cheerfully above the dining table, but it will also alight anywhere else
- An extraordinary lighting object crafted by hand with great attention to detail, which reveals its owner as an individualist
- Flies straight to its place: the animal pendant lamp is delivered assembled - simply connect it up, job done!
- Lighting designers recommend being creative when hanging lamps. Hung low, Kakadu will enhance the side table next to the sofa
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 156 cm |
| Larghezza | 44 cm |
| Profondità | 35 cm |
| Peso | 1.858 kg |
| Volume (imballato) | 0,17 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Bianco, Color oro, Nero |
|---|---|
| Details: | baldacchino, cavo più lungo, extra, fatto a mano, montato, orientabile, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | cremagliera:, scudo:, :, 100 cm, 17,50 x 35,50 x 35,50 cm, 17,50 x 35,50 x 35,50 cm,,, filo nero, consegna |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2020-1 |
| Calendario di marketing: | Febbraio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi