Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
This artistic lighting object inspires the imagination: the milky, glass shades float like large molecules around the graphic frame, and every observer will see something unique in this unusual lamp. This means that the biggest design goal has already been achieved: anything but boring! And in this case, the lamp also provides cozy, warm light.
- Black floor lamp with six lampshades, 160 x 28.5 x 28.5 centimeters (H/W/D)
- The spherical luminaires encircle the living room lamp and create a sleek, stylish look
- The milky lampshades provide a softly diffused light that harmoniously illuminates the room.
- The light with its height of approx. 160 centimetres is perfect for placing next to sofas, armchairs and sideboards
- 230 V, bulb type LED, G9 socket, number of bulbs 6, max. 9 watts, bulb not included, bulb replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 160 cm |
| Larghezza | 28.5 cm |
| Profondità | 28.5 cm |
| Peso | 4.9 kg |
| Volume (imballato) | 0,07 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Nero |
| Details: | extra, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | : Vetro, :, :, 12 cm Ø, filo,, |
| Serie: | Scala Balls |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi