Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Warm brass, tinted glass and an aesthetically reduced formal language: this floor lamp is cosy and cool at the same time and also fits wonderfully into small apartments.
- Floor lamp in modern design, which looks very cosy because of its brass surface and the tinted glass.
- It contributes a lot to the feel-good ambience with warm glowing bulbs in retro style.
- The brass details and the simple shape give the lamp a cool vintage charm, making it an elegant partner for velvet furniture and brass accessories.
- A real feel-good companion: just switch it on and make yourself comfortable on the sofa!
- For design lovers: there are many variants of matching table and floor lamps available in the Goblet series.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 160 cm |
| Larghezza | 25 cm |
| Profondità | 25 cm |
| Peso | 6.84 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Corridoio, Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Color oro, Trasparente |
| Details: | cavo più lungo, extra, interuttore a pedale, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | cremagliera:, scudo: vetro,, 250 cm, 20 x 25 x 25 cm,, filo nero, consegna |
| Serie: | Goblet |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA, Riduzione di prezzo |
| Stagione: | Saison2019-1 |
| Tendenze: | Elegance |
| Tendenze 2: | Elegance – Glam |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi