Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Three high-quality lampshades made of linen and silk in warm earth tones with different patterns create a cozy atmosphere in any room. This floor lamp combines versatile functionality with natural charm and creates a soft, inviting play of light. Ideal for setting the mood in living areas or as a harmonious highlight next to sofas and armchairs. It harmonizes particularly well with organic materials such as wood and rattan as well as soft textiles. A real feel-good accessory that lends character to both rustic and modern furnishing styles.
- High floor lamp with 3 shades in brown and black, 144.5 x 60 x 60 centimeters (H/W/D)
- Three high-quality lampshades made of linen and silk in different earth tones and patterns create a cozy ambience
- The 3 black steel legs ensure a stable stand and a lightweight look
- Provides indirect, cozy light and creates a harmonious accent next to sofas and armchairs, even when space is limited
- 230 V, socket E14, number of bulbs 3, max. 25 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 144.5 cm |
| Larghezza | 60 cm |
| Profondità | 60 cm |
| Peso | 1.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Soggiorno |
|---|---|
| Colore: | Marrone, Nero |
| Details: | altro, cavo più lungo, extra, interuttore a pedale, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | : 50 %, 50 %, :, 200 cm,,,, filo,, |
| Serie: | Cannes |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2024-2 |
Valutazioni
Accedi