Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A playful design highlight that not only brings light into the darkness, but also charmingly inspires. The lovingly detailed bunny in shiny gold conjures up a warm atmosphere, while the milky white glass shade gently diffuses the light and creates a cozy atmosphere. Ideal as an unusual bedside lamp or as a decorative light source in the hallway or living room, the lamp adds a touch of playful elegance to any room. It looks particularly harmonious in combination with natural materials, soft textiles or modern home accessories - a charming accessory for anyone who loves character and comfort.
- Unique table lamp bunny in gold, 34 x 18 x 26 centimeters (H/W/D)
- A cute bunny, richly detailed and all in gold, charmingly provides light in the dark
- The milky white glass shade provides pleasant light and creates a harmonious atmosphere
- Functions as a charming bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 34 cm |
| Larghezza | 18 cm |
| Profondità | 26 cm |
| Peso | 2.28 kg |
| Volume (imballato) | 0,08 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Ufficio |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, in tessuto, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Elementi decorativi:, Paralume: Vetro, 200 cm, FILP-interruttore, filo,, |
| Serie: | Animal |
| Speciali: | In magazzino |
| Stagione: | Saison2025-2 |
| Topic: | Wild Summer |
| Calendario di marketing: | Maggio |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi