Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A design statement with elegance and character! This stylish table lamp combines elegant silver with deep blue and creates sophisticated lighting accents. The lampshade made of refined glass provides atmospheric lighting, while the three-legged metal frame with a brass finish adds stability and glamor. Whether as a stylish bedside lamp or a decorative highlight on sideboards and side tables, it blends effortlessly into modern and classic interiors. Particularly expressive in combination with velvet, dark wood and silver accessories!
- Table lamp in silver and dark blue, 146 x 52 x 52 centimeters (H/W/D)
- The exclusive lampshade made of galvanized glass creates a harmonious design and provides pleasant lighting
- The 3 metal feet in silver ensure a stable stand and are coated with brass
- The stylish table lamp provides soft, atmospheric light and is ideal as a bedside lamp
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 43 cm |
| Larghezza | 30 cm |
| Profondità | 30 cm |
| Peso | 1.5 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Blu |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo, smontato |
| Catalogo di stampa: | , Vetro, 220 cm, 25 cm Ø, FILP-interruttore, filo,,, |
| Serie: | Sphere |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2025-1 |
Valutazioni
Accedi