Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
It's that easy to upgrade your home: you don't have to redecorate if you want to bring a breath of fresh air into your four walls. Discover a personal highlight, such as this extraordinary lamp. It stands out, but is not loud and is a timeless, modern classic. This is due to the shape of the round lampshade and the quality of the materials. The warm colors of the lampshades create a cozy lighting atmosphere.
- Stylish table lamp with colored shade, 48.5 x 35 x 35 centimetres (H/W/D)
- High-quality handcrafted with cotton and mango wood shades
- On/off switch with retro-style chain
- Black powder-coated steel base and foot
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 48.5 cm |
| Larghezza | 35 cm |
| Profondità | 35 cm |
| Peso | 1.7 kg |
| Volume (imballato) | 0,05 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Blu, Policromo |
|---|---|
| Details: | Zugschalter, cavo più lungo, extra, fatto a mano, in tessuto, parzialmente smontato, scudo |
| Catalogo di stampa: | :, :, :, 160 cm, 35 cm Ø, 19,50 cm,, filo,,, |
| Serie: | RIVA |
| Speciali: | Deals, In magazzino |
| Stagione: | Saison2023-2 |
| Tendenze: | Modern Times |
| Tendenze 2: | Modern – Living |
Valutazioni
Accedi