Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
A real highlight for any feel-good oasis: this sophisticated light combines sculptural elegance with wild flair and exceptional design. The graceful leopard in shimmering rustic gold sits majestically on the base and attracts admiring glances. The black lampshade with its shiny golden interior serves as a warm, inviting light source full of charm. Ideal on a sideboard, on a bookshelf or as an atmospheric statement next to modern furnishing elements, this extraordinary accessory adds a luxurious yet playful touch to any ambience.
- Glamorous table lamp with leopard in black and gold, 48 x 27.5 x 26 centimeters (H/W/D)
- A graceful, detailed leopard with a rustic gold finish rests elegantly on the base of the luminaire
- The black lampshade with a shiny gold interior provides warm, pleasant lighting
- Also works perfectly as a bedside lamp or as an additional light source in the hallway or living room
- 230 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 48 cm |
| Larghezza | 27 cm |
| Profondità | 26 cm |
| Peso | 1.8 kg |
| Volume (imballato) | 0,12 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Color oro, Nero, Verde |
|---|---|
| Details: | cavo più lungo, extra, in linea, parzialmente smontato, rivestita in plastica, scudo |
| Catalogo di stampa: | Paralume: 100 %, Bar:,, 160 cm, 25,50 cm Ø, 17,80 cm, FILP-interruttore, filo, Paralume:, |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2022-2 |
| Topic: | Christmas |
| Calendario di marketing: | Giugno |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi