Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Several islands of light in the home create different moods and improve the feeling of well-being. They enable flexible lighting, adapt to varying requirements and create a cosy atmosphere. When you set specific highlights with different lamps, the room appears more vibrant and inviting. Islands of light can also emphasise individual areas and contribute to relaxation.
- On-trend lamp: a gold table lamp with a mushroom shape, sized 44 x 50 x 50 cm (H/W/D)
- This mushroom lamp is a high-quality product, as it is made of powder-coated steel
- The warm gold of the lamp and the downward light diffusion generate a pleasant, warm lighting mood
- Create islands of light in your home like a professional lighting designer, in the hallway, on the bedside table or chest of drawers
- 30 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 44 cm |
| Larghezza | 50 cm |
| Profondità | 50 cm |
| Peso | 5 kg |
| Volume (imballato) | 0,10 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Camera: | Camera da letto |
|---|---|
| Colore: | Color oro |
| Details: | extra, parzialmente smontato |
| Catalogo di stampa: | Armazón:, , |
| Serie: | Mushroom |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2017-1 |
Valutazioni
0 su 0 recensioni
Durchschnittliche Bewertung von 0 von 5 Sternen
Accedi