Accedere con il proprio account utente per visualizzare il prezzo dell'articolo.
Accedi
Descrizione
Several islands of light in the home create different moods and improve the feeling of well-being. They enable flexible lighting, adapt to varying requirements and create a cosy atmosphere. When you set specific highlights with different lamps, the room appears more vibrant and inviting. Islands of light can also emphasise individual areas and contribute to relaxation.
- Lighting trend: a yellow table lamp with a mushroom shape, 27 x 29 x 29 cm (H/W/D)
- This mushroom lamp is a high-quality product, as it is made of enamelled steel
- The warm yellow of the small lamp and the downward light diffusion generate a pleasant, warm lighting mood
- Create islands of light in your home like a professional lighting designer, in the hallway, on the bedside table or chest of drawers
- 30 V, socket E27, number of bulbs 1, max. 40 watts, bulbs not included, bulbs replaceable.
Dimensioni/ Peso (senza imballaggio)
| Altezza | 27 cm |
| Larghezza | 30 cm |
| Profondità | 30 cm |
| Peso | 1.67 kg |
| Volume (imballato) | 0,03 m³ |
Informazioni sul prodotto
| Colore: | Giallo |
|---|---|
| Details: | extra, fatto a mano |
| Catalogo di stampa: | , , |
| Serie: | Mushroom |
| Speciali: | In magazzino, PRIMA |
| Stagione: | Saison2024-1 |
| Calendario di marketing: | Ottobre |
Valutazioni
Accedi